Referencje

NASI KLIENCI

W ponad 10 letnim okresie działalności przeszkoliliśmy blisko 1200 osób, współpracując między innymi z następującymi firmami i instytucjami:

Centrum Edukacji i Rozwoju TUTOR w Tłuszczu
Centrum Kształcenia Plejada Szkoła Policealna – Zielona Góra
Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o.
Centrum Terapeutyczno-Edukacyjne MK EDUKATOR w Szczecinie
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" - Warszawa
Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego
Fundacja Oświatowa EKOLA
Fundacja „Promyk Słońca” - Wrocław
Fundacja Radosć Rodzicielstwa – Zielona Góra
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji "KROŚNICKA PRZYSTAŃ"
Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego – Warszawa
Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych
Niepubliczna Podstawowa Szkoła Specjalna Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczytnie
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Zielony Latawiec” w Warszawie
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Szkółka Małego Dziecka w Poznaniu
NSZOZ Medi-Reh w Kaliszu
NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Stalowej Woli
Opener Klub mam w Poznaniu
Ośrodek Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku w Zaździerzu
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Gen. Stanisława Maczka w Bydgoszczy
Policealna Szkoła Pracowników Służb Społecznych w Krotoszynie
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Świdnicy
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Jabłonce
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Nidzicy
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie
Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Przedszkole Niepubliczne Kraina Fantazji w Siedlcach
PSOUU Koło w Biskupcu
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka - Koźmin Wielkopolski
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. KS. Jana Twardowskiego w Pilawie
Spółdzielnia Socjalna Strefa Czasu w Lesznie
Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP w Lesznie
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Radość z życia"
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Kozach
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu Zdroju
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych o. Szczecin
Zespół Opieki Zdrowotnej w Chełmnie
Zespół Szkół Specjalnych nr 9 w Krakowie
Zespół Szkół Specjalnych w Mińsku Mazowieckim
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie WielkopolskimWe wrześniu 2017 roku uzyskaliśmy Certyfikat Jakości dla instytucji szkoleniowej: TGLS QA


Dlaczego Instruktorzy polecają nasze kursy ? - opinie uczestników.

Szkolenie polecam z wielu względów:
za zaangażowanie prowadzących, ich wiedzę i sposób jej przekazania: profesjonalny, przystępny, a zarazem serdeczny i ciepły; za stworzenie atmosfery sprzyjającej nauce, zapewnienie bardzo dobrych warunków organizacyjnych, dbałość o komfort uczestników, posiłki, przekąski, napoje pod dostatkiem. Fantastyczne materiały szkoleniowe, wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Dodatkową wartością była możliwość wymiana doświadczeń z innymi specjalistami, uczestnikami kursu. Dla mnie był to nie tylko czas nauki ale i relaksu.

~ NeurologopedaPolecam szkolenie ze względu na jego wysoką jakość. Prowadzący posiadają ogromne doświadczenie praktyczne; przekazują wiedzę w sposób jasny i klarowny. Zdobyłam wiedzę na temat masażu dziecka zdrowego jak i niepełnosprawnego oraz masażu osoby dorosłej i kobiety w ciąży. Wiem jak tę wiedzę wykorzystać praktycznie. Zdobyłam bardzo dobre narzędzie do swojej codziennej pracy.

~ Oligofrenopedagog, Terapeuta integracji sensorycznejBardzo polecam szkolenie. Dużą wartością okazało się to, czego wcześniej nie rozumiałam, że kurs składa się z 2 modułów. Na pierwszym poznaliśmy teorię i technikę a przerwa miesięczna to czas na nabycie praktycznego doświadczenia w pracy z masażem i potem możliwość wymiany doświadczeń z innymi. Doświadczyłam tego ewidentnie, że Masaż Shantala jest idealnym narzędziem pracy z dzieckiem chorym bez względu na stopień schorzenia. Efekty rozluźnienia są bardzo duże, dzieci są wyciszone, spokojniejsze, przestają krzyczeć, czy okaleczać się. Wymasowane są przygotowane lepiej do rehabilitacji. Mam też doświadczenie, że masaż dorosłego Shanatal Body Touch może poprawić kondycję psychiczną osób cierpiących na silną depresję.

~ FizjoterapeutaKurs Masażu Shantala to bezapelacyjnie najlepsze szkolenia w jakim dotychczas brałam udział. Dał mi najwięcej umiejętności, wiedzy i wartości. I żałuję, że nie zrobiłam go wcześniej na początku mojej kariery zawodowej.
Dziękuję z całego serca!!!

~ NeurologopedaByło cudnie i zdecydowanie chcę jeszcze!
Nie tylko masaż Shantala będę wykorzystywać w swojej pracy zawodowej ale również masując swoje dzieci i męża.
To jedno z nielicznych szkoleń, które oprócz dostarczenia konkretnych umiejętności potrzebnych w pracy zawodowej wzbogaciło również mnie jako matkę, żonę.
Bardzo dziękuję, że miałam możliwość doświadczenia efektów masażu!.

~ Neurologopeda, Specjalista wczesnej interwencji logopedycznejPolecam szkolenie. Jestem zadowolona z bardzo dobrze przedstawionej części merytorycznej i przede wszystkim z nauki masażu. W czasie szkolenia było mnóstwo uwag i objaśnień. Teraz czuję się na siłach nauczać rodziców masażu.

~ PołożnaPomimo wcześniejszego dużego doświadczenia z masażem kurs otworzył mnie na inne aspekty masażu, inne rodzaje doznań. Będę polecała kurs i masaż Shantala wszystkim swoim znajomym fizjoterapeutom ponieważ rozwija zawodowo, daje nowe narzędzie pracy z pacjentem jednocześnie pomaga samemu się wyciszyć i zregenerować. Masaż Shantala daje ogromne efekty, które zaobserwowałam już w trakcie wykonywania pracy dyplomowej.

~ FizjoterapeutaKurs przeprowadzony w bardzo ciekawy sposób, rewelacyjna atmosfera, wykładowcy z pasją. Uczestnicy kończą kurs wyposażeni w zestaw dobrze opanowanych umiejętności, które są bardzo przydatne w pracy z dzieckiem i osobą dorosłą. Polecam wszystkim.

~ Neurologopeda, SurdologopedaProwadzący w sposób przejrzysty i interesujący dzielą się swoją wiedzą, chętnie odpowiadają na pytania. Podczas kursu dowiedziałam się wielu ciekawych informacji. Kontakt pomiędzy kursantem a prowadzącymi doskonały, wszelkie wskazówki i informacje przesyłane są na e-maila z wyprzedzeniem, co ułatwia znacząco pracę. Bardzo pomocna, w utrwaleniu wiedzy i umiejętności zdobytych na pierwszym zjeździe, była praca dyplomowa.

~ Neurologopeda, Oligofrenopedagog, Terapeuta ręki.Szkolenie wzbogaciło moją wiedzę i umiejętności i poszerzyło moje horyzonty. Nie spodziewałam się, że nauczę się aż tyle. Wychodzę ze szkolenia z głową pełną pomysłów na wykorzystanie masażu z przekonaniem, że mogę pomóc wielu osobom.

~ PedagogPolecam szkolenie. Dostałam konkretne umiejętności na których najbardziej mi zależało. Przy okazji spotkałam wiele osób z innej dziedziny zawodu niż fizjoterapia i możliwość wymiany doświadczeń z masażem dodatkowo wzbogaciło moją wiedzę.

~ FizjoterapeutaBardzo profesjonalne szkolenie. Najlepsze na jakim kiedykolwiek byłem. Dokładnie przekazane i wytłumaczone wszystkie informacje. Duży nacisk na praktyczną, dokładną naukę masażu dziecka, kobiety w ciąży i osoby dorosłej. Indywidualne podejście do uczestników. Przyjazna atmosfera umożliwiająca lepsze przyswajanie wiedzy.

~ FizjoterapeutaBardzo przydatne narzędzie do pracy z rodzicami i ich dziećmi. Pomaga nie tylko w nauce samego masażu ale uświadamia znaczenie dotyku w rozwoju dziecka fizycznym i emocjonalnym. W mojej ocenie taki kurs powinni skończyć wszyscy profesjonaliści sprawujący opiekę nad mamą i dzieckiem.

~ PołożnaPolecam kurs, gdyż dostarcza dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Ułatwia pracę na każdej płaszczyźnie, zawodowej i prywatnej.

~ Terapeuta SISzkolenie bardzo profesjonalne, ciekawy i niezwykle przydatny zakres oraz doskonały sposób przekazywania wiedzy. Rewelacja na najwyższym poziomie. Już w kilka dni po szkoleniu zyskałam klientów i kontrakt. Z całego serca polecam.

~ FizjoterapeutaSzkolenie jest przeprowadzone rzetelnie. Prowadzący skupiają się na korygowaniu uczestników podczas ćwiczeń praktycznych - można się więc dużo nauczyć, rzadko się to zdarza na kursach fizjoterapeutycznych.

~ FizjoterapeutaPolecam szkolenie. Dużo wiedzy nowej zdobyłam. Nauczyłam się nie tylko techniki masażu ale również pielęgnacji dziecka. Dodatkowo doświadczyłam i uświadomiłam sobie jak duże znacznie ma „zrelaksowanie się” w życiu codziennym i jak relaks osoby masującej ma wpływ na sam masaż dziecka. Polecam ten kurs innym fizjoterapeutom i osobom pracującym z dziećmi.

~ FizjoterapeutaMiła atmosfera na szkoleniu, wysoki poziom kompetencji osób prowadzących, dużo czasu poświęcono na ćwiczenia umiejętności praktyczne. Indywidualne podejście do uczestników. Program kursu przemyślany i zorganizowany w sposób optymalny, by uczestnicy wyszli z wysokim poziomem, wiedzy, umiejętności i kompetencji nawet te stawiające pierwsze kroki w masażu. Efekty masażu Shantala Body Touch, o którym mówi się na kursie można poczuć i zaobserwować podczas zajęć praktycznych w czasie kursu. Co jest dodatkowym atutem. Po kursie wychodzi się z ogromną pozytywną energią.

~ Fizjoterapeuta, PedagogPolecam kurs wszystkim specjalistom chcącym poznać bliżej masaż Shantala. Sama przekonałam się o tym jak duży wpływ a rozwój dziecka ma stymulacja dotykowa. Masaż Shantala w połączeniu z terapią daje niesamowite efekty.

~ FizjoterapeutaKurs prowadzony w sposób profesjonalny. Informacje podane rzeczowo, wyczerpująco. Dodatkowo bardzo sympatyczna atmosfera. Wychodząc z kursu poznałam technikę masażu w stopniu bardzo dobrym. Polecam

~ MasażystaKurs jest świetnie prowadzony w bardzo dobrej atmosferze. Wiedza na wysokim poziomie bardzo dobrze przekazywana.

~ Terapeuta zajęciowySzkolenie bardzo ciekawe przeprowadzone rzetelnie i profesjonalnie. Przed szkoleniem nie zdawałam sobie sprawy ile można o masażu się dowiedzieć. Sposób przekazania wiedzy i techniki masażu bardzo czytelny i jasny.

~ LogopedaPolecam szkolenie. Dużo wiedzy nowej zdobyłam. Nauczyłam się nie tylko techniki masażu ale również pielęgnacji dziecka. Dodatkowo doświadczyłam i uświadomiłam sobie jak duże znacznie ma „zrelaksowanie się” w życiu codziennym i jak relaks osoby masującej ma wpływ na sam masaż dziecka. Polecam ten kurs innym fizjoterapeutom i osobom pracującym z dziećmi.

~ FizjoterapeutaBardzo dobra atmosfera, fachowość, jakość, dużo zajęć praktycznych, osobiste doświadczenia prowadzonej metody, wskazania możliwości marketingowych.

~ Pedagog specjalnyOgromna wiedza prowadzących zarówno teoretyczna jak i praktyczna; przemiła atmosfera podczas zajęć; bardzo dobry kontakt pomiędzy zjazdami ( email, kom); możliwość zakupu przydatnych materiałów; indywidualne podejście do każdego uczestnika.

~ LogopedaPolecam szkolenie ze względów dużej dokładności przeprowadzonych zajęć. Niesamowity profesjonalizm.

~ FizjoterapeutaSzkolenie odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Przychylne i z pełną tolerancją podejście do każdego uczestnika szkolenia pozwala na duże poczucie bezpieczeństwa i bez elementów tremy np. podczas egzaminu.

~ LogopedaKurs nauczył mnie innego spojrzenia na kontakt terapeutyczny z małym dzieckiem jak też na kontakt z własnym dzieckiem czy też mężem. Kurs dał mi nowe narzędzie pracy. Nauczył mnie innego sposobu relaksacji

~ Logopeda