Polska                          Za granicami Polski


Wybierz nazwę województwa:

Podaj nazwę miejscowości:


Miasto Imię Nazwisko

Firma
e-mail

telefon
publikacje
Białystok

Przejdź do strony: Anna Biełous

Anna Biełous

annagrazynag@wp.pl

    663-716-599

Biała Podlaska

Przejdź do strony: Mariola Chmiel

Mariola Chmiel

chmiel.mariola@op.pl

    664-197-282

Białystok

Przejdź do strony: Katarzyna Dobrowolska-Sosnowska

Katarzyna Dobrowolska-Sosnowska

kasia.sosna1@wp.pl

    608-411-502

Białystok

Przejdź do strony: Aleksandra Fiedorczuk

Aleksandra Fiedorczuk

fiedorczuk.a@gmail.com

    731-074-605

Zambrów

Przejdź do strony: Justyna Gawrychowska

Justyna Gawrychowska

j.gawrychowska@gmail.com

    667-354-557

Augustów

Przejdź do strony: Małgorzata Głowacka

Małgorzata Głowacka

g0siaczek@buziaczek.pl

    602-726-964

Hajnówka, Białystok

Przejdź do strony: Edyta Jóźwiuk

Edyta Jóźwiuk

edyta-jozwiuk@wp.pl

    501-347-165

Białystok

Przejdź do strony: Marta Konert

Marta Konert

marta.konert@wp.pl

    503-017-966

Warszawa, Łomża

Przejdź do strony: Aneta Kowalewska

Aneta Kowalewska

aneta_kow1@wp.pl

    516-264-011

Bielsk Podlaski, Białystok, Hajnówka

Przejdź do strony: Natalia Kuczyńska

Natalia Kuczyńska

kuczynska.n@gmail.com

    510-241-802

Sokółka, Białystok

Przejdź do strony: Paulina Malesza

Paulina Malesza

p.malesza1990@gmail.com

    512-671-539

Przejdź do strony: A N

N
'

mail

    tel



 '

Przejdź do strony: A N

N
'

mail

    tel



 '

Przejdź do strony: A N

N
'

mail

    tel



 '
Białystok

Przejdź do strony: Monika Okulewicz

Monika Okulewicz
( Świerżewska )

m_swierzewska@tlen.pl

    509-037-967

Białystok

Przejdź do strony: Katarzyna Piechowska

Katarzyna Piechowska

katarzyna.piechowska@gmail.com

    693-278-259

Suwałki, Augustów

Przejdź do strony: Joanna Piszczatowska

Joanna Piszczatowska

logo-medica@o2.pl

    532-594-448

Łapy, Białystok

Przejdź do strony: Danuta Piszczatowska

Danuta Piszczatowska

piszczatowskad@wp.pl

    503-021-117

Biała Podlaska

Przejdź do strony: Karolina Sacharuk

Karolina Sacharuk

sachkar@wp.pl

    601-406-950

Białystok

Przejdź do strony: Marek Sewastianik

Marek Sewastianik

bmsewa@wp.pl

    698-055-376

Białystok

Przejdź do strony: Wioleta Siemienowicz

Wioleta Siemienowicz

kontakt@tojuz.com

    503-365-749

Białystok

Przejdź do strony: Anna  Szumska

Anna  Szumska

annaszumska88@gmail.com

    667-579-871

Łomża, Zambrów, Ostrołęka, Białystok

Przejdź do strony: Emilia Walczyk

Emilia Walczyk

fizjokajtek@onet.pl

    513-737-328