Polska                          Za granicami Polski


Wybierz nazwę województwa:

Podaj nazwę miejscowości:


Miasto Imię Nazwisko

Firma
e-mail

telefon
publikacje
Nowy Sącz, Krosno

Przejdź do strony: Dagmara Bobrowska

Dagmara Bobrowska

daga.bobrowska@gmail.com

    667-441-639

Korczyna k. Krosna

Przejdź do strony: Kinga Boczar

Kinga Boczar

boczarkinga@gmail.com

    605-528-413

Rzeszów

Przejdź do strony: Dorota Borowiak

Dorota Borowiak

borowiakdorota@gmail.com

    791-557-126

Rzeszów

Przejdź do strony: Sylwia Burdzy

Sylwia Burdzy

poliskiewicz@wp.pl

    531-660-860

Rzeszów, Krosno, Dębica

Przejdź do strony: Katarzyna Czajkowska

Katarzyna Czajkowska

katarzyna.cz@onet.pl

    661-928-397

Krosno

Przejdź do strony: Kinga Czech

Kinga Czech

diablik_kinia@interia.pl

    500-000-012

Pilzno

Przejdź do strony: Małgorzata Czyrnia

Małgorzata Czyrnia

fridamedical@op.pl

    739-235-805

Rzeszów, Przemyśl,

Przejdź do strony: Katarzyna Domańska-Różycka

Katarzyna Domańska-Różycka

k_domanska@interia.pl

    509-577-522

Rzeszów

Przejdź do strony: Wioleta Dworak

Wioleta Dworak

wioletadworak@interia.eu

    888-813-534

Krosno

Przejdź do strony: Katarzyna Dziurkowska

Katarzyna Dziurkowska

k.dziurkowska@wp.pl

    695-153-772

Sanok

Przejdź do strony: Sylwia Galej

Sylwia Galej
Ośrodek Rehabilitacji dla dzieci i młodzieży

sgalej@wp.pl

    606-710-685

Rzeszów, Ropczyce

Przejdź do strony: Lucyna Gierlicka

Lucyna Gierlicka

gierlicka@wp.pl

    609-696-169

Rzeszów, Kolbuszowa,
Głogów Młp., Mielec

Przejdź do strony: Maria Głowik

Maria Głowik

mariarylo@wp.pl

    509-674-480

Rzeszów

Przejdź do strony: Anna Hałoń

Anna Hałoń

3nkanna@gmail.com

    721-347-003

Mielec

Przejdź do strony: Magdalena Jaszcz

Magdalena Jaszcz

kubas.magdalena@gmail.com

    602-601-181

Stalowa Wola

Przejdź do strony: Maria Kasprowicz

Maria Kasprowicz

mariakas@o2.pl

    604-169-199

Rzeszów, Jasło, Przeworsk

Przejdź do strony: Monika Kieca-Bialik

Monika Kieca-Bialik

mkieca@vp.pl

    506-942-117

Przemyśl

Przejdź do strony: Nina Kolasa

Nina Kolasa

nina.kolasa@gmail.com

    601-537-490

Rzeszów

Przejdź do strony: Bogumiła Kolbuszewska-Niedbała

Bogumiła Kolbuszewska-Niedbała

bogusiakol@poczta.onet.pl

    694-291-005

Sokołów Młp. Rzeszów,
Przemyśl

Przejdź do strony: Monika Koszykowska

Monika Koszykowska

mkoszykowska@wp.pl

    723-077-769

Sanok, Brzozów, Zarszyn, Besko,
Krosno, Lesko, Iwonicz Zdr., Rymanów Zdr.

Przejdź do strony: Iwona Kowalczuk

Iwona Kowalczuk

iwona.kowalczuk@onet.pl

    784-080-937

Mielec

Przejdź do strony: Sylwia Kołodziej

Sylwia Kołodziej

kolodziej.sylwia1@gmail.com

    603-743-151

Rzeszów

Przejdź do strony: Anna Kulikowska

Anna Kulikowska

akostyra@op.pl

    796-969-850

Rzeszów,

Przejdź do strony: Agnieszka Lasota

Agnieszka Lasota

alasota@vp.pl

    692-784-027

Rzeszów

Przejdź do strony: Jolanta Leszczak

Jolanta Leszczak

yaviree@gmail.com

    791-297-375

Rzeszów

Przejdź do strony: Katarzyna Leśniak

Katarzyna Leśniak

katles.krk@gmail.com

    663-250-986

Rzeszów

Przejdź do strony: Agnieszka Lorens

Agnieszka Lorens

agal782@interia.eu

    690-929-129

Rzeszów

Przejdź do strony: Paweł Miąsik

Paweł Miąsik

vitalgo@tlen.pl

    725-559-444

Ustrzyki Dolne

Przejdź do strony: Anna Mrózek

Anna Mrózek

amrozek.81@o2.pl

    660-988-561

Krosno, Krościenko Wyż., Rymanów Zdr.,
Iwonicz Zdr., Sanok

Przejdź do strony: Dorota Nakonieczna-Jamróg

Dorota Nakonieczna-Jamróg

dorotajamrog@op.pl

    609-396-416

Rzeszów, Strzyżów

Przejdź do strony: Celina Pacześniak

Celina Pacześniak

celinkap@op.pl

    -

Krosno

Przejdź do strony: Maria Penar

Maria Penar

maria.penar@onet.pl

    692-570-318

Rymanów, Krosno, Brzozów, Rzeszów

Przejdź do strony: Sylwia Penar

Sylwia Penar

sylwia_penar@wp.pl

    604-298-559

Stalowa Wola

Przejdź do strony: Iwona Pierzchanowska

Iwona Pierzchanowska

partner@rubikon.pl

    501-350-376

Kolbuszowa

Przejdź do strony: Maria Ragan

Maria Ragan

mysia_r@go2.pl

    691-801-269

Kolbuszowa

Przejdź do strony: Marta Ryszkiewicz-Poborca

Marta Ryszkiewicz-Poborca

r_marta@o2.pl

    661-791-520

Rzeszów

Przejdź do strony: Marzena Rzucidło

Marzena Rzucidło

marzena.rzu@onet.pl

    -

Rzeszów

Przejdź do strony: Katarzyna Sitek

Katarzyna Sitek

    576-186-072

Rzeszów

Przejdź do strony: Agata Szmyd

Agata Szmyd

agatasz@op.pl

    691-244-585

Dukla, Krosno

Przejdź do strony: Beata Szopa

Beata Szopa

atkaln@wp.pl

    603-330-087

Rzeszów, Leżajsk

Przejdź do strony: Barbara Szpirak-Dec

Barbara Szpirak-Dec

bszpirak@gmail.com

    784-097-477

Lesko

Przejdź do strony: Małgorzata Tarnolicka

Małgorzata Tarnolicka

aurora79@tlen.pl

    794-023-315

Rzeszów, Łańcut,
Przeworsk, Leżajsk

Przejdź do strony: Małgorzata Wajda-Harpula

Małgorzata Wajda-Harpula

wajda.harpula@gmail.com

    503-434-982

Nowa Dęba

Przejdź do strony: Paulina Wilk

Paulina Wilk

kalaska.paulina@gmail.com

    725-206-247

Rzeszów

Przejdź do strony: Ewa Łobaza

Ewa Łobaza

ewa.lobaza@onet.eu

    663-088-607

Rzeszów

Przejdź do strony: Krzysztof Łoboś

Krzysztof Łoboś

lobosrze@gmail.com

    696-876-882

Sanok

Przejdź do strony: Anna Żyłka

Anna Żyłka
Ośrodek Rehabilitacji dla dzieci i młodzieży

zylek25711@wp.pl

    696-454-211