Polska                          Za granicami Polski


Wybierz nazwę województwa:

Podaj nazwę miejscowości:


Miasto Imię Nazwisko

Firma
e-mail

telefon
publikacje
Nowa Sól

Przejdź do strony: Wiesława Andrus

Wiesława Andrus

-

    501-066-955

Międzyrzecz, Gorzów Wlkp.,
Zielona Góra

Przejdź do strony: Paulina Babiak

Paulina Babiak

paulina-babiak@wp.pl

    724-304-824

Żary

Przejdź do strony: Katarzyna Berowska

Katarzyna Berowska

katarzyna.berowska@gmail.com

    502-947-847

Lubsko

Przejdź do strony: Karolina Borowiecka

Karolina Borowiecka

praktykalogopedyczna@gmail.com

    730-456-813

Gubin, Krosno Odrzańskie

Przejdź do strony: Łukasz Broński

Łukasz Broński

lukaszbronski@op.pl

    501-523-913

Strzelce Krajeńskie, Gorzów Wlkp.

Przejdź do strony: Dagmara Bryk-Bortnowska

Dagmara Bryk-Bortnowska

dagmara.bryk@wp.pl

    505-281-532

Gorzów Wlkp., Stare Kurowo

Przejdź do strony: Krystyna Błauciak

Krystyna Błauciak

blauciak.krystyna@gmail.com

    722-099-071

Międzyrzecz, Skwierzyna,
Pszczew, Świebodzin

Przejdź do strony: Paulina Ciesielczyk-Olanin

Paulina Ciesielczyk-Olanin

blizejsiebie.pedagog@gmail.com

    668-347-351

Zielona Góra

Przejdź do strony: Barbara Cwynar

Barbara Cwynar

ab.cwynar@onet.pl

    660-688-111

Zielona Góra

Przejdź do strony: Dorota Dranczewska

Dorota Dranczewska

kontakt@neurologopedia.zgora.pl

    504-669-581

Krosno Odrz.

Przejdź do strony: Monika Dubieńska

Monika Dubieńska

dubienska1@o2.pl

    608-444-230

Zielona Góra

Przejdź do strony: Maksymilian Fokszan

Maksymilian Fokszan

maxf@poczta.onet.pl

    607-249-397

Żagań

Przejdź do strony: Andrzej Hendzak

Andrzej Hendzak

ahendzak@op.pl

    604-889-927

Zielona Góra, Sulechów

Przejdź do strony: Kinga Jankowska

Kinga Jankowska

kingaj.zg.pl@gmail.com

    696-688-166

Wschowa

Przejdź do strony: Joanna Jastrzębska

Joanna Jastrzębska

j.jastrzebska@wp.pl

    605-150-405

Zielona Góra

Przejdź do strony: Lucyna Jęczała

Lucyna Jęczała

lucyna.j4@wp.pl

    668-164-755

Słubice, Rzepin, Krosno Odrz.
Zielona Góra

Przejdź do strony: Ewa Kaczmarska

Ewa Kaczmarska

e.kaczmarska@zhp.net.pl

    508-838-529

Gorzów Wlkp.

Przejdź do strony: Justyna Karykowska

Justyna Karykowska

justink86@wp.pl

    661-943-574

Świebodzin, Zielona Góra, Nowa Sól, Sulechów

Przejdź do strony: Beata Kasprowicz

Beata Kasprowicz

kasprowicz.beata@wp.pl

    784-397-706

Nowa Sól

Przejdź do strony: Ewa Kujawińska

Ewa Kujawińska

kawke42@o2.pl

    68-387-2494

Lubin

Przejdź do strony: Milena Lindmajer-Kasprzyk

Milena Lindmajer-Kasprzyk

rehabilitacja@fizjobaby.com

    507-187-233

Zielona Góra

Przejdź do strony: Anna Luczek

Anna Luczek

annaluczek@wp.pl

    693-403-509

Sulęcin, Gorzów Wielkopolski

Przejdź do strony: Urszula Mazur

Urszula Mazur

paq11@vp.pl

    667-203-225

Drezdenko, Krzyż Wlkp. Międzychód, Strzelce Kraj.

Przejdź do strony: Małgorzata Małecka

Małgorzata Małecka

87gosiek@wp.pl

    697-937-189

Gubin, Krosno Odrzańskie

Przejdź do strony: Kamila Modrzejewska

Kamila Modrzejewska

mkamcia7@interia.pl

    693-372-729

Gorzów Wlkp.

Przejdź do strony: Paulina Nowak

Paulina Nowak

nowakpaulina85@o2.pl

    501-873-070

Zielona Góra, Lubsko, Nowa Sól
Sulechów

Przejdź do strony: Kamila Olszewska

Kamila Olszewska

kamila.olszewska87@o2.pl

    884-824-983

Gorzów Wielkopolski

Przejdź do strony: Zbigniew Pioch

Zbigniew Pioch

norton2000@vp.pl

    600-885-886

Gorzów Wielkopolski

Przejdź do strony: Kinga Roszczyniała

Kinga Roszczyniała

kinga@czysteswiatlo.com

    798-501-417

Zielona Góra

Przejdź do strony: Mira Rządzka

Mira Rządzka

mira@zg.home.pl

    607-323-340

Zielona Góra

Przejdź do strony: Katarzyna Sadurska

Katarzyna Sadurska

katarzynasadurska33@gmail.com

    605-720-197

Zielona Góra

Przejdź do strony: Elżbieta Staszak

Elżbieta Staszak

ela-chynow@wp.pl

    503-708-426

Żary, Żagań, Lubsko,
Gubin, Szprotawa, Nowa Sól

Przejdź do strony: Jolanta Staudt

Jolanta Staudt

jstaudt@wp.pl

    509-068-526

Lubsko

Przejdź do strony: Justyna Szymańczyk

Justyna Szymańczyk

tinka91@onet.pl

    695-241-391

Zielona Góra

Przejdź do strony: Agnieszka Tokarz

Agnieszka Tokarz

ad.tokarz@gmail.com

    603-635-118

Zielona Góra, Żary, Nowa Sól

Przejdź do strony: Kinga Tomczak-Nowak

Kinga Tomczak-Nowak

kinga.tomczak@niebieskimotyl.pl

    660-384-030

Żary

Przejdź do strony: Agnieszka Urbanowicz

Agnieszka Urbanowicz

agnieszkakrzys@wp.pl

    608-691-536

Żary

Przejdź do strony: Daria Witkowska

Daria Witkowska

widar83@wp.pl

    606-196-770

Zielona Góra

Przejdź do strony: Ewelina Wołkowska

Ewelina Wołkowska

ewelina.wolkowska@gmail.com

    -

Żary

Przejdź do strony: Sebastian Ziętal

Sebastian Ziętal

szietas@poczta.onet.pl

    608-691-536